Dersimiz Fotoğraf / Çektiğiniz fotoğraflar boşa gitmesin!

Saat 11.00'de kesin başlıyor!
Fotoğrafçılığa Meraklı Gençler Atölyesi
Zonguldak SergiOdası, bu yılın ilk fotoğraf atölyesi takvimini açıkladı. Fotoğrafçı İbrahim Akyürek'in eğitmeni olduğu atölye 9 Haziran 2018 Cumartesi günü gerçekleşecek. 8-18 yaş dilimine yönelik eğitim, görsel örneklerle "Fotoğrafta görme ve kompozisyon" bilgisini kapsayacak. En az beş öğrenci ile başlayacak bir saatlik atölye saat 11.00-12.00 arası yapılacak.

Atölye eğitmeni İbrahim Akyürek uzun yıllar Zonguldak’ta birçok okulda fotoğraf bilgi ve deneyimlerini paylaştı. Bu eğitim kurumları arasında Zonguldak İlköğretim Okulu, Zonguldak TED Koleji, Bülent Ecevit Üniversitesi, Zonguldak Atatürk Anadolu Lisesi, Çelikel Lisesi, Gelik İlköğretim Okulu, Kozlu Alpaslan İlköğretim Okulu yer alıyor.
Fotoğraf makinasının istenmediği, teknik bilgi dışında sadece görme becerisi ve fotoğraf duygusunun aktarılacağı atölye çalışması için 8 Haziran akşamına kadar kayıt olunması gerekiyor. 
      
Yer: SergiOdası (Japon Pazarı'na 20 m. Zafer Eczanesi Üstü) Arı İşhanı Kat.1 Zonguldak)  Bilgi ve Kayıt:  67sergi@gmail.com 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...